Jak sportujeme, část I.

Napsal/a Raven V. Darkwood     Rubrika: Hadí Jazyk, Ve školní lavici, Zeleným inkoustem, Zmijozel

Jak se k vám jistě doneslo, nebo taky nedoneslo, těžko říct jak funguje předávání mezikolejních informací. No nic, pokud nejste zelení, tak tohle možná nevíte, ale pokud jste, tak pravděpodobně ano. Už tři roky vedu Sportovní Spolek, kde se zaměřujeme na všemožné sportovní aktivity, které slouží hlavně pro odreagování a pobavení.
Tenhle rok ho vedu s druhou naší zelenou perfektkou Mikailou. Zajímá vás, o co jste přišli? V tom případě hurá do čtení.

1. Halloweenské bludiště

Na pozemcích školy vyrostlo asi dva a půl metru vysoké bludiště. Vevnitř pak na naše účastníky čekaly všemožné nástrahy, některé byly spojené právě s Halloweenem. Mohli se tam tak setkat s obřími dýněmi, který jim bránili dostat se do cíle. Nebo nepříjemné pavučiny. Či nepříliš tématické nástrahy jako všemožné podivné květiny a bahno.

Na ty nejúspěšnější na druhé straně čekalo pohoštění. Protože se ale na druhou stranu moc lidí nedostalo, tak jsme pak jídlo radši odnesly do spolky, aby si ho užil větší počet zelených.

2. Kouzelnické kuželkování

Jednu starou a nepoužívanou učebnu jsme zbavily všech pavučin a proměnily ji k nepoznání. Vykouzlily jsme našim účastníkům bowlingové koule, dráhy a dokonce kuželky, které na sebe vzaly podobu některých Bradavických učitelů. Cíl pak byl pro všechny jednoduchý, koulí srazit co nejvíc profesorů k zemi. Zdálo se to jako lehký úkol, ale nebyl. Někteří profesoři se totiž jen tak k zemi skácet nechtěli a všemožně uskakovali. Někteří se zapovídali a dali se tak srazit snáze.

I tentokrát tam na všechny přítomné čekalo pohoštění.

3. Zimní hrátky

Tentokrát na školních pozemcích vyrostl menší kopeček, terče a dráha pro skok do sněhu. Každý z účastníků si tak mohl vybrat jednu sněhovou aktivitu, sáňkování, střílení sněhových koulí nebo skok do sněhu. Pokud někdo chtěl a byl dostatečně rychlý, tak si dokonce mohl vyzkoušet všechny tři.

Školní rok sice ještě není u konce, což znamená, že bych měly ještě pár hodin pořádat. Říkala jsem si ale, že to radši sepíšu hned, než se mi díky NKÚ vykouří z hlavy všechno, co nesouvisí s učením.

Takže, to be continued..

Tagy: , , ,

Komentáře jsou uzavřeny.

\par