Rozloučení se školními lavicemi

Napsal/a Carmen Liliana Stormgarde     Rubrika: Havraspár, Mrzimor, Nebelvír, Zmijozel

Doufám, že se kolegové šéfredaktoři nebudou zlobit, když se jménem celé redakce tohoto školního časopisu rozloučím i za ně.

Školní rok proběhl bez větších problémů, většina z nás/vás se úspěšně prokousala hromadami úkolů od profesorů až ke včerejší skvělé Závěrečné slavnosti a teď už jen čekáme, až budeme moci popadnout své kufry, klece se sovami, košíky s kočkami, své milované pavouky a hlodavce a hurá na prázdniny! Snad nás Bradavický expres nepřekvapí něčím podobným jako na začátku roku a cesta proběhne hladce. Snad na nikoho rodiče nezapomenou a nikdo z nás, respektive tedy vás, nebude nucen strávit hodiny čekáním na nádraží, než se pro něho rodiče zastaví (věřte mi, není to nic zábavného, obzvlášť máte-li s sebou klec se sovou).

Jménem celé redakce tedy krásné prázdniny! Ať rychle utečou neutečou moc rychle a můžete si všechny zážitky pořádně vychutnat a nabrat na příští rok dostatek sil. Ať máte čas vymyslet dokonalé plány na neplechy, strategie jak vyzrát na profesory, jak se vlichotit prefektům a vypátrat, čím jsou primusky úplatné. A po dvou měsících zážitků, plánování, útrpného snášení vlezlého příbuzenstva a mladších sourozenců, se tu opět většina z nás setká. Ti z vás, kteří letos brány školy opouštíte naposledy, vám spolu s celou redakcí přeji mnoho úspěchů v dalším životě a někdy někde snad brzy na shledanou!

Za redakci, Carmen L. Stormgarde, šéfredaktorka Mrzimoru

Tagy: , , , , ,

Komentáře jsou uzavřeny.

\par